Rekrutacja 2018

Zasady rekrutacji na rok przedszkolny 2018/2019

O przyjęciu do naszego Przedszkola decyduje wyłącznie kolejność zgłoszeń.

W tym roku utworzymy jedną nową grupę trzylatków - na os. Leśnym 23. Na os. Leśnym 1A dysponujemy dwoma miejscami wolnymi dla dzieci z rocznika 2012 i 2013.

Kartę Zgłoszenia Dziecka można pobrać z naszej strony internetowej lub w dowolnym oddziale naszego Przedszkola. Kartę można wypełnić na miejscu lub przynieść później.

W terminie pięciu dni od złożenia Karty skontaktuje się z Państwem przedstawiciel Przedszkola, który poinformuje o przyjęciu dziecka lub o umieszczeniu dziecka na liście rezerwowej.

W przypadku przyjęcia dziecka ustali z Państwem termin podpisania Umowy o opiekę dydaktyczno-wychowawczą i wpłaty opłaty rekrutacyjnej w wysokości 100 zł.

Grupy trzylatków zapraszamy na dzień zapoznawczy, każda grupa w swoim oddziale ze swoimi wychowawczyniami. Terminy spotkań ogłosimy po przeprowadzeniu naboru.

Nowym przedszkolakom umożliwiamy uczęszczanie do naszego Przedszkola w okresie wakacyjnym (lipiec, sierpień), przed rozpoczęciem przedszkolnej kariery od września.

Jeśli chcą Państwo obejrzeć przedszkole - zapraszamy w godzinach otwarcia.

W przypadku pytań - proszę śmiało dzwonić - rekrutacją zajmuje się p. Marcin Grabowski, tel. 606 986 843 oraz pani dyrektor Renata Wilusz, tel. 604 966 972.

*****************************************************************************************

Tutaj pobrać można Kartę Zgłoszenia Dziecka , którą złożyć należy w dowolnym oddziale naszego przedszkola.

Można ją tam także otrzymać w tradycyjnej papierowej formie i wypełnić na miejscu lub przynieść później.

Informacje o kosztach pobytu dziecka znajdują się poniżej.

Informacje o przedszkolu

Rok przedszkolny 2018/2019

Ogólne informacje o przedszkolu

W naszym przedszkolu obowiązuje prosta zasada: "Rodzic płaci tylko za dni, które dziecko faktycznie spędziło w przedszkolu. Nie ma dziecka - nie ma opłat." Żadnych. Nie trzeba zatem martwić się wydatkami mimo nieobecności dziecka w przedszkolu. Bo ich nie będzie.

Będzie za to profesjonalna opieka na najwyższym poziomie. Takim, który sprawia, że rodzice nie przenoszą od nas dzieci do innych przedszkoli.Dlaczego? Bo codziennie widzą, że zapewniamy im dzieciom poczucie bezpieczeństwa, poświęcamy tyle uwagi, ile potrzebują, uczymy mnóstwa rzeczy w ciekawy sposób, oferujemy wiele zajęć dotatkowych w bardzo atrakcyjnych cenach i dajemy sposobność świetnej zabawy z kolegami i koleżankami.

Zapewniamy też codzienną informację o przebiegu pobytu dziecka w przedszkolu oraz bezpośredni kontakt z wychowawczyniami dziecka. W zamkniętych facebookowych grupach prezentujemy codzienną pracę grupy i informujemy o bieżącyh wydarzeniach.

Efekt? Nasze przedszkole poleca 96% rodziców dzieci do niego uczęszczających (ankieta z maja 2016 r.).

Koszty

Czesne jest uzależnione od zadeklarowanego czasu pobytu dziecka w przedszkolu i wynosi:

- dla pobytu 5-godzinnego                9-14                              7,50 zł/dzień

- dla pobytu 6-godzinnego                8-14                              9 zł/dzień

9-15

- dla pobytu 7-godzinnego                7-14                           10,50 zł/dzień

8-15

9-16

- dla pobytu 8-godzinnego                6-14*                             12 zł/dzień

7-15

8-16

9-17*

- dla pobytu 9-godzinnego               6-15*                              13,50 zł/dzień

7-16

8-17*

- pobyt nielimitowany*                     6-17.30                          15 zł/dzień

*pobyt dostępny wyłącznie w oddziale na os. Leśnym 23

Koszt wyżywienia wynosi:

- dla obiadu                                  7 zł/dzień

- dla obiadu z podwieczorkiem      9,50 zł/dzień

- dla obiadu ze śniadaniem            9,50 zł/dzień

- dla pełnego wyżywienia              11 zł/dzień

Cena obejmuje:

komitet rodzicielski, ubezpieczenie dzieci, materiały dydaktyczne niezbędne do realizacji programu wychowania przedszkolnego (zeszyty pracy), wycieczki i imprezy, rytmikę, materiały na zajęcia (farbki, kredki, plastelina itp.), artykuły higieniczne (chusteczki higieniczne, mydło, pasta do zębów itp.), prezent od gwiazdora, torcik urodzinowy i wiele innych rzeczy.

Szczegółowe informacje o przedszkolu:

Przedszkole czynne jest od poniedziałku do piątku we wszystkie dni robocze w godz. 7.00-16.00 – oddział na os. Leśnym 1A oraz 6.00-17.30 – oddział na os. Leśnym 23, także w ferie zimowe i wakacje letnie.

Jedną grupą opiekują się dwie wychowawczynie, co jest niespotykane w innych przedszkolach

Przedszkole oferuje trzy fakultatywne posiłki:  śniadanie (o godz. 8.30), obiad (o godz. 12.00) i podwieczorek (o godz. 14.00).

Przedszkole realizuje program wychowania przedszkolnego na bardzo wysokim poziomie, proponuje dzieciom dodatkowe dydaktyczne zajęcia popołudniowe, codzienne spacery, rytmikę dwa razy w tygodniu, ciekawe wycieczki – w cenie.

W przedszkolu odbywają się wszystkie typowe przedszkolne imprezy (pasowanie, nocowanie, gwiazdor, balik, Dzień Babci i Dziadka, Dzień Mamy, Dzień Ojca itp.)

Informacje o zajęciach dodatkowych

Lekcje języka angielskiego odbywają się dwa razy w tygodniu i trwają po pół godziny.  Miesięczny koszt zajęć wynosi 30 zł.

Zajęcia na pływalni (dla cztero- i pięciolatków) odbywają się raz w tygodniu. Koszt zajęć wynosi 200 zł za cykl 15 lekcji z instruktorem (płatne z góry). Cena ta obejmuje również wstęp na pływalnię i czepek.

Indywidualne zajęcia z logopedii odbywają się raz w tygodniu, trwają 30 minut, a ich miesięczny koszt to 90 zł.

Zajęcia aikido (dla cztero- i pięciolatków) odbywają się raz w tygodniu a opłata wynosi 35 zł za miesiąc.

Zajęcia baletu odbywają się raz w tygodniu i kosztują 30 zł/miesiąc.

Teraz już wszystko jasne, a zatem…

…zapraszamy na przedszkolną przygodę ze Skrzatem!