Zasady rekrutacji na rok przedszkolny 2019/2020

O przyjęciu do naszego Przedszkola decyduje wyłącznie kolejność zgłoszeń.

W tym roku utworzymy dwie nowe grupy trzylatków - na os. Leśnym 23 i na os. Leśnym 1A.

Kartę Zgłoszenia Dziecka można pobrać z naszej strony internetowej lub w dowolnym oddziale naszego Przedszkola. Kartę można wypełnić na miejscu lub przynieść później.

W terminie pięciu dni od złożenia Karty skontaktuje się z Państwem przedstawiciel Przedszkola, który poinformuje o przyjęciu dziecka lub o umieszczeniu dziecka na liście rezerwowej.

W przypadku przyjęcia dziecka ustali z Państwem termin podpisania Umowy o opiekę dydaktyczno-wychowawczą i wpłaty opłaty rekrutacyjnej w wysokości 100 zł.

Grupy trzylatków zapraszamy na dzień zapoznawczy, każda grupa w swoim oddziale ze swoimi wychowawczyniami. Terminy spotkań ogłosimy po przeprowadzeniu naboru.

Nowym przedszkolakom umożliwiamy uczęszczanie do naszego Przedszkola w okresie wakacyjnym (lipiec, sierpień), przed rozpoczęciem przedszkolnej kariery od września.

Jeśli chcą Państwo obejrzeć przedszkole - zapraszamy w godzinach otwarcia.

W przypadku pytań - proszę śmiało dzwonić - rekrutacją zajmuje się p. Marcin Grabowski, tel. 606 986 843 oraz pani dyrektor Renata Wilusz, tel. 604 966 972.

*****************************************************************************************

Tutaj pobrać można Kartę Zgłoszenia Dziecka , którą złożyć należy w dowolnym oddziale naszego przedszkola.

Można ją tam także otrzymać w tradycyjnej papierowej formie i wypełnić na miejscu lub przynieść później.

1. Administratorem danych osobowych Pani/Pana jest Przedszkole Niepubliczne „SKRZAT” z siedzibą na os. Leśnym 23/L12, 62-028 Koziegłowy, REGON: 302199108, NIP: 6661474985, tel. 604966972
  2. Dane osobowe są zbierane i przetwarzane w celu rekrutacji, zapewnienia odpowiedniej opieki, kształcenia i wychowania Państwa dzieci oraz wykonania ciążących na nas obowiązków prawnych.

Informacje o kosztach pobytu dziecka znajdują się poniżej.