Informacje o przedszkolu

Rok przedszkolny 2019/2020

Ogólne informacje o przedszkolu

W naszym przedszkolu obowiązuje prosta zasada: "Rodzic płaci tylko za dni, które dziecko faktycznie spędziło w przedszkolu. Nie ma dziecka - nie ma opłat." Żadnych. Nie trzeba zatem martwić się wydatkami mimo nieobecności dziecka w przedszkolu. Bo ich nie będzie.

Będzie za to profesjonalna opieka na najwyższym poziomie. Takim, który sprawia, że rodzice nie przenoszą od nas dzieci do innych przedszkoli.Dlaczego? Bo codziennie widzą, że zapewniamy im dzieciom poczucie bezpieczeństwa, poświęcamy tyle uwagi, ile potrzebują, uczymy mnóstwa rzeczy w ciekawy sposób, oferujemy wiele zajęć dotatkowych w bardzo atrakcyjnych cenach i dajemy sposobność świetnej zabawy z kolegami i koleżankami.

Zapewniamy też codzienną informację o przebiegu pobytu dziecka w przedszkolu oraz bezpośredni kontakt z wychowawczyniami dziecka. W zamkniętych facebookowych grupach prezentujemy codzienną pracę grupy i informujemy o bieżącyh wydarzeniach.

Efekt? Nasze przedszkole poleca 96% rodziców dzieci do niego uczęszczających (ankieta z maja 2016 r.).

Koszty

Czesne jest uzależnione od zadeklarowanego czasu pobytu dziecka w przedszkolu i wynosi:

- dla pobytu 5-godzinnego                9-14                              8,25 zł/dzień

- dla pobytu 6-godzinnego                8-14                              9,90 zł/dzień

9-15

- dla pobytu 7-godzinnego                7-14                           11,55 zł/dzień

8-15

9-16

- dla pobytu 8-godzinnego                6-14*                             13,20 zł/dzień

7-15

8-16

9-17*

- dla pobytu 9-godzinnego               6-15*                              14,85 zł/dzień

7-16

8-17*

- pobyt nielimitowany                                                            6-17.30                          16,50 zł/dzień

Koszt wyżywienia wynosi:

- dla obiadu                                  8 zł/dzień

- dla obiadu z podwieczorkiem      10 zł/dzień

- dla obiadu ze śniadaniem            10 zł/dzień

- dla pełnego wyżywienia              12 zł/dzień

Cena obejmuje:

komitet rodzicielski, ubezpieczenie dzieci, materiały dydaktyczne niezbędne do realizacji programu wychowania przedszkolnego (zeszyty pracy), wycieczki i imprezy, rytmikę, jezyk angielski, materiały na zajęcia (farbki, kredki, plastelina itp.), artykuły higieniczne (chusteczki higieniczne, mydło, pasta do zębów itp.), prezent od gwiazdora, torcik urodzinowy i wiele innych rzeczy.

Szczegółowe informacje o przedszkolu:

Przedszkole czynne jest od poniedziałku do piątku we wszystkie dni robocze w godz. 6.00-17.00 – oddział na os. Leśnym 1A oraz 6.00-17.30 – oddział na os. Leśnym 23, także w ferie zimowe i wakacje letnie.

Jedną grupą opiekują się dwie wychowawczynie, co jest niespotykane w innych przedszkolach

Przedszkole oferuje trzy fakultatywne posiłki:  śniadanie (o godz. 8.30), obiad (o godz. 12.00) i podwieczorek (o godz. 14.00).

Przedszkole realizuje program wychowania przedszkolnego na bardzo wysokim poziomie, proponuje dzieciom dodatkowe dydaktyczne zajęcia popołudniowe, codzienne spacery, rytmikę dwa razy w tygodniu, ciekawe wycieczki – w cenie.

W przedszkolu odbywają się wszystkie typowe przedszkolne imprezy (pasowanie, nocowanie, gwiazdor, balik, Dzień Babci i Dziadka, Dzień Mamy, Dzień Ojca itp.)

Informacje o zajęciach dodatkowych

Zajęcia na pływalni (dla cztero- i pięciolatków) odbywają się raz w tygodniu. Koszt zajęć wynosi 200 zł za cykl 15 lekcji z instruktorem (płatne z góry). Cena ta obejmuje również wstęp na pływalnię i czepek.

Indywidualne zajęcia z logopedii odbywają się raz w tygodniu, trwają 30 minut, a ich miesięczny koszt to 90 zł.

Zajęcia aikido (dla cztero- i pięciolatków) odbywają się raz w tygodniu a opłata wynosi 35 zł za miesiąc.

Zajęcia baletu odbywają się raz w tygodniu i kosztują 30 zł/miesiąc.

Teraz już wszystko jasne, a zatem…

…zapraszamy na przedszkolną przygodę ze Skrzatem!