Sprawdź dlaczego wybrać właśnie nas

1. Posiadamy 17-letnie doświadczenia w opiece, wychowaniu i kształceniu dzieci – powstaliśmy w 2002 roku jako pierwsze przedszkole niepubliczne w gminie Czerwonak.
  2. Brak ukrytych opłat; opłata naliczana jest wyłącznie za dni, kiedy dziecko jest w przedszkolu.
  3. Organizujemy imprezy okolicznościowe – nocowanie w przedszkolu, urodziny, prezenty świąteczne, zakończenie roku – bez dodatkowych opłat.
  4. Nie pobieramy opłat na komitet rodzicielski, ubezpieczenie, podręczniki, artykuły higieniczne, materiały na zajęcia itp.
  5. Zapewniamy mnóstwo atrakcji – wycieczki w ciekawe miejsca, koncerty, warsztaty – bez dodatkowych opłat.
  6. Posiadamy ofertę atrakcyjnych zajęć dodatkowych w bardzo atrakcyjnych cenach – nauka pływania, balet, aikido, logopedia.
  7. Serwujemy różnorodne, przepyszne posiłki, także w wariantach dla dzieci z alergiami pokarmowymi. Podajemy codziennie informację o spożyciu posiłków przez dzieci.
  8. Dajemy możliwość rezygnacji z przedszkolnych posiłków na rzecz własnego wyżywienia.
  9. Zapewniamy codzienny kontakt rodziców z wychowawczyniami.
  10. Dbamy o bogate, systematycznie uaktualniane informacje o wydarzeniach z życia grupy zamieszczane na stronie internetowej przedszkola i w zamkniętych grupach facebook-owych.
  11. Stosujemy metody wychowawcze szanujące potrzeby i emocje dziecka a jednocześnie uczące dyscypliny.
  12. Zatrudniamy pracującą na bardzo wysokim poziomie kadrę.
  13. Codzienne wychodzimy na spacery lub na placu zabaw.
  14. Jesteśmy otwarci na pomysły i sugestie rodziców.
  15. Zapewniamy życzliwą, przyjazną atmosferę.
  16. ponad 90% rodziców dzieci poleca nasze przedszkole.