Zajęcia dodatkowe w roku szkolnym 2020/21

LOGOPEDIA

Są to indywidualne zajęcia z dzieckiem, które trwają 30 minut.

Najpierw zostanie wykonana diagnoza logopedyczna, a następnie na jej podstawie rodzice podejmują decyzję, czy dziecko będzie brało udział w zajęciach.

Koszt jednych półgodzinnych zajęć  wynosi 30 zł i będzie doliczany do czesnego w kolejnym miesiącu, na podstawie obecności na zajęciach.

Termin zajęć zostanie podany po ustaleniu liczby dzieci biorących w nich udział.

Osoba prowadząca: Malwina Chmielewska

A I K I D O

Zajęcia AIKIDO rozpoczną się w naszym przedszkolu 14. września .

Aby zajęcia mogły się odbywać potrzeba minimum 8 chętnych dzieci.

AIKIDO będzie się odbywało w poniedziałki między godz. 14.30 a 15.45.

Dokładna godzina zostanie podana po ustaleniu liczby chętnych i ilości grup.

Zajęcia są przeznaczone dla dzieci od czwartego roku życia i trwają pół godziny.

Miesięczny koszt zajęć to 35 zł, doliczane do czesnego. W czasie ferii zimowych oraz dni wolnych od pracy (jeżeli święto wypada w poniedziałek), zajęcia nie odbywają się. Cena zajęć nie ulega z tego powodu zmianie. W przypadku nieobecności instruktora, zajęcia są odrabiane w wyznaczonym wcześniej terminie.

Osoba prowadząca: Piotr Trambacz

NAUKA PŁYWANIA

Z przyczyn związanych z pandemią koronawirusa, zajęcia na pływalni do końca roku 2020 nie będą się odbywały.

Możliwość rozpoczęcia zajęć w nowym roku będzie zależała od rozwoju sytuacji zdrowotnej.

B A L E T

Zajęcia prowadzi Pani Patrycja Nowakowska, która prowadzi u nas zajęcia z rytmiki.

Zajęcia dla wszystkich chętnych!

Zajęcia trwają 30 minut i odbywają się w następujących terminach:

środa, godz. 13.30 i 14.00 – Krasnale, Smerfy i Żabki

piątek, godz. 12.30 i 13.00 – Misie, Zajączki i Jeżyki

Miesięczny koszt zajęć to 35 zł, doliczane do czesnego.

ROBOTYKA

Zajęcia odbywają się na trzech poziomach, w zależności od wieku dzieci.

Każdy kurs składa się z 30 zajęć. Zajęcia realizowane są od października.  W okresie świąt, czy ferii zimowych zajęcia się nie odbywają.

Opłata za kurs jest stała, gdyż nie jest to opłata za ilość zajęć w miesiącu, a rata miesięczna za cały kurs.

Kurs dla najstarszej grupy to koszt 855 zł, 9 rat po 95 zł.

Kursy dla 3-latków oraz 4-latków to koszt 630 zł, 9 rat po 70 zł.

Zajęcia prowadzi firma Go4Robot

Rekrutacja do przedszkola