KONCERT PRO SINFONIKI

W czwartek, 1. października, wybieramy się do Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach, na koncert Pro Sinfoniki z cyklu „Pan Świerszcz na krańcu świata, czyli uchem po mapie”.

Tytuł pierwszego koncertu toIndyjski ocean dźwięków”

Koncert rozpoczyna się o godz. 11.00

Dostosowując się do aktualnych obostrzeń sanitarnych, nastąpiły zmiany w realizacji koncertów i spektakli na sali widowiskowej w CKIR w Koziegłowach. Zatem w sali widowiskowej może przebywać maksymalnie 150 dzieci. Między koncertami i spektaklami będzie 30 min przerwy tak by jedna grupa dzieci mogła spokojnie wyjść a druga wejść- osobnymi drzwiami do sali. Razem z naszym Przedszkolem będzie jeszcze na Sali grupa ok. 19 dzieci z innego przedszkola. Pomiędzy grupami będzie zachowany odpowiedni dystans.

Koncert jest przeznaczony dla wszystkich grup dzieci z naszego Przedszkola. Jeżeli rodzice nie wyrażą zgody na udział dziecka w koncercie, to zorganizujemy w tym czasie opiekę dla dzieci w Przedszkolu.

 

Wcześniejszy

Następny