Rekrutacja 2024

asady rekrutacji na rok przedszkolny 2024/2025

Serdecznie zapraszamy na indywidualne spotkania i zwiedzanie Przedszkola
w dogodnym, ustalonym terminie.

O przyjęciu dziecka do naszego Przedszkola decyduje kolejność zgłoszeń, a rekrutacja trwa przez cały rok.

W roku szkolnym 2024/25 nie tworzymy nowej grupy trzylatków.
W zależności od wolnych miejsc przyjmujemy dzieci do już istniejących grup – na os. Leśnym 23 i na os. Leśnym 1A.
Obecnie mamy kilka wolnych miejsc w różnych grupach wiekowych.

Kartę Zgłoszenia Dziecka można pobrać z naszej strony internetowej lub w dowolnym oddziale naszego Przedszkola.
Kartę można wypełnić na miejscu lub przynieść później.

W terminie tygodnia od złożenia Karty skontaktuje się z Państwem przedstawiciel Przedszkola, który poinformuje o przyjęciu dziecka lub o umieszczeniu dziecka na liście rezerwowej.

W przypadku przyjęcia dziecka ustali z Państwem termin podpisania Umowy o opiekę dydaktyczno-wychowawczą i wpłaty opłaty rekrutacyjnej w wysokości 100 zł.

W przypadku pytań – proszę dzwonić – rekrutacją zajmuje się pani dyrektor Renata Wilusz, tel. 604 966 972.

1. Administratorem danych osobowych Pani/Pana jest Przedszkole Niepubliczne „SKRZAT” z siedzibą na os. Leśnym 23/L12, 62-028 Koziegłowy, REGON: 302199108, NIP: 6661474985, tel. 604966972
  2. Dane osobowe są zbierane i przetwarzane w celu rekrutacji, zapewnienia odpowiedniej opieki, kształcenia i wychowania Państwa dzieci oraz wykonania ciążących na nas obowiązków prawnych.

Informacje o kosztach pobytu dziecka znajdują się poniżej.

Ogólne informacje o przedszkolu

Zapewniamy dzieciom profesjonalną opiekę na najwyższym poziomie. Takim, który sprawia, że rodzice nie przenoszą od nas dzieci do innych przedszkoli. Dlaczego? Bo codziennie widzą, że zapewniamy ich dzieciom poczucie bezpieczeństwa, poświęcamy tyle uwagi, ile potrzebują, uczymy mnóstwa rzeczy w ciekawy sposób, oferujemy wiele zajęć dodatkowych w bardzo atrakcyjnych cenach i dajemy sposobność świetnej zabawy z kolegami i koleżankami.

Zapewniamy też codzienną informację o przebiegu pobytu dziecka w przedszkolu oraz bezpośredni kontakt z wychowawczyniami dziecka. W zamkniętych facebookowych grupach prezentujemy codzienną pracę grupy i informujemy o bieżących wydarzeniach.

ceny obowiązują od 1.09.2024 r. do 31.08.2025 r.

Czesne niezależne od długości pobytu w Przedszkolu wynosi:

• 450 zł za miesiąc od września do czerwca
  • proporcjonalnie do ilości dni pobytu w przedszkolu w lipcu i w sierpniu

Koszt wyżywienia wynosi

• dla obiadu – 10,50 zł/dzień
  • dla obiadu z podwieczorkiem – 15 zł/dzień
  • dla obiadu ze śniadaniem – 15 zł/dzień
  • dla pełnego wyżywienia – 18,20 zł/dzień

Koszt wyżywienia może ulec zmianie.

• Koszt wyżywienia może ulec zmianie.

W przypadku nieobecności dziecka w przedszkolu, stawka żywieniowa jest odliczana od opłaty w kolejnym miesiącu.

Cena obejmuje:

• materiały dydaktyczne niezbędne do realizacji programu wychowania przedszkolnego (zeszyty pracy),
  • wycieczki i imprezy,
  • udział w koncertach i spektaklach teatralnych,
  • rytmikę,
  • język angielski,
  • materiały na zajęcia (farbki, kredki, plastelina itp.),
  • artykuły higieniczne (chusteczki higieniczne, mydło, ręczniki papierowe),
  • ubezpieczenie dzieci,
  • prezent od gwiazdora,
  • i wiele innych rzeczy.

Szczegółowe informacje o przedszkolu

Przedszkole czynne jest od poniedziałku do piątku we wszystkie dni robocze w godz. 7.00-16.30 – oddział na os. Leśnym 1A oraz 6.00-17.30 – oddział na os. Leśnym 23, także w ferie zimowe i wakacje letnie.

Przedszkole oferuje trzy fakultatywne posiłki:  śniadanie (o godz. 8.30), obiad (o godz. 12.00) i podwieczorek (o godz. 13.30).

Przedszkole realizuje program wychowania przedszkolnego na bardzo wysokim poziomie, proponuje dzieciom dodatkowe dydaktyczne zajęcia popołudniowe, codzienne spacery, rytmikę dwa razy w tygodniu, angielski, ciekawe wycieczki – bez dodatkowych opłat.

W przedszkolu odbywają się wszystkie typowe przedszkolne imprezy (pasowanie, nocowanie, gwiazdor, balik, Dzień Babci i Dziadka, Dzień Mamy, Dzień Ojca itp.)

Teraz już wszystko jasne, a zatem…

…zapraszamy na przedszkolną przygodę ze Skrzatem

Tutaj możesz pobrać Kartę Zgłoszenia Dziecka do Przedszkola:

Karta Zgłoszenia Dziecka