Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci

Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci
2.04.2022 r. SOBOTA, godz.11:00

Biblioteka w Koziegłowach,
WSTĘP WOLNY

Gminna Biblioteka Publiczna w Czerwonaku – filia w Koziegłowach, zaprasza dzieci wraz z opiekunami na rodzinne warsztaty czytania wrażeniowego z Małgorzatą Swędrowską, pedagożką, nauczycielką, autorką książek i propagatorką czytania wrażeniowego. Spędzimy miło czas przy czytaniu pełnym tajemnic i niespodzianek.
Zapraszamy również dzieci z Ukrainy, wraz z opiekunami, do wspólnego spędzenia czasu i wzajemnej nauki pierwszych ukraińskich i polskich słów. Posłuchamy opowieści w języku ukraińskim i polskim.

UA :
Міжнародний день дитячої книги
2 квітня 2022 СУБОТА, 11:00
Бібліотека у Козегловах, CKiR, ul. Piłsudskiego 3
ВХІД БЕЗКОШТОВНИЙ

Районна бібліотека у Червонаку – філія у Козегловах, запрошує дітей та їхніх опікунів на сімейні майстер-класи з читання з Малгожатою Свендровською, педагогом, учителем, автором книг. Ми приємно проведемо час за читанням, повним секретів та сюрпризів.
Ми також запрошуємо дітей з України разом із їхніми опікунами разом провести час та вивчити перші українські та польські слова. Ми слухатимемо історії українською та польською мовами.

RU:
Международный день детской книг
2 апреля 2022 СУББОТА, 11:00
Библиотека в Козегловах, CKiRulPiłsudskiego 3
ВХОД БЕСПЛАТНЫЙ

Районная библиотека в Червонаке – филиал в Козегловах, приглашает детей и их опекунов на семейные мастер-классы по чтению с Малгожатой Свендровской, педагогом, учителем, автором книг. Мы приятно проведем время за чтением, полным секретов и сюрпризов.
Мы также приглашаем детей из Украины вместе с их опекунами вместе провести время и выучить первые украинские и польские слова. Мы будем слушать истории на украинском и польском языках.

Wcześniejszy

Następny