Spektakl teatralny

W czwartek, 24. listopada, wybieramy się do Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach,
na spektakl teatralny pt. „ MÓJ PRZYJACIEL PIES ”  w wykonaniu Teatru TeatRyle

Mój Przyjaciel Pies

Mój Przyjaciel Pies

MÓJ PRZYJACIEL PIESpełne humoru przedstawienie dla dzieci od trzech lat. W głębi lasu Troskliwy Tata Niedźwiedź przygotowuje swemu synkowi jajecznicę. Brak odpowiedniej ilości jaj wywołuje całą lawinę zdarzeń. Mały Miś w drodze po jajko spotyka bezdomnego Psa. Tata stanowczo odmawia     przyjęcia go pod swój dach. Jajecznica spada na ziemię. Nawet ocalałe jajko płata figla i nie staje się dla misiów kolacją. Wreszcie pojawia się podstępny Lis wprowadzając wielkie zamieszanie. Wszystko jednak kończy się szczęśliwie! Przyjaźń zwycięża!

Spektakl rozpoczyna się o godz. 10.30

 

Wcześniejszy

Następny