Zdjęcia świąteczne i kalendarze

W czwartek 7. listopada będą w Przedszkolu wykonywane zdjęcia świąteczne i zdjęcia do kalendarzy w grupie Żabek. Początek zdjęć o godz. 9.00.

Zdjęcia będą wykonane tylko dzieciom, których rodzice wyrażą na to pisemną zgodę. Formularze ze zgodą można otrzymać w Przedszkolu.

Prosimy o ich wypełnienie i dostarczenie najpóźniej w dniu wykonania zdjęć.

Wykonanie zdjęć nie zobowiązuje do ich zakupu. Decyzję będzie można podjąć po obejrzeniu zdjęć w galerii.

Każda grupa przedszkolna będzie miała utworzoną swoją galerię, do której będzie możliwy po zalogowaniu przy pomocy podanego hasła.

Poniżej informacja cenowa:

* zdjęcie grupowe w formacie 15x21cm –  6 zł/szt

* wybrane zdjęcie dziecka w formacie 10x15cm – 11zł

* wybrane zdjęcie dziecka w formacie 15x21cm – 12zł

* wybrane zdjęcie dziecka w formacie 20x30cm – 14zł

– dodatkowe odbitki tego samego zdjęcia:

10x15cm – 2zł

15x21cm – 3 zł

20×30 cm – 5 zł

* pocztówki w formacie 10x15cm – zestaw 3 szt – 15zł / każda dodatkowa sztuka 3zł

* kalendarz – 30 zł pierwsza sztuka / 22 zł każda kolejna sztuka (z tym samym zdjęciem) – będą 2 do wyboru – z pionowym i poziomym zdjęciem

* zdjęcie w wersji elektronicznej przesłane na email – 15 zł/szt