Koncert Pro Sinfonika

W czwartek, 25. lutego, wybieramy się do Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach, na koncert Pro Sinfoniki
z cyklu „Pan Świerszcz na krańcu świata, czyli uchem po mapie”.

Tytuł koncertuKlasycznie romantycznie”

Koncert rozpoczyna się o godz. 10.00 dla Krasnali, Smerfów i Żabek
i o godz. 11.00 dla Jeżyków, Misiów i Zajączków

Dostosowując się do aktualnych obostrzeń sanitarnych, nastąpiły zmiany w realizacji koncertów i spektakli na sali widowiskowej w CKIR w Koziegłowach. Zatem w sali widowiskowej może przebywać maksymalnie 150 dzieci. Między koncertami i spektaklami będzie 30 min przerwy tak by jedna grupa dzieci mogła spokojnie wyjść a druga wejść- osobnymi drzwiami do sali. Pomiędzy grupami będzie zachowany odpowiedni dystans.

Jeżeli rodzice nie wyrażą zgody na udział dziecka w koncercie, to zorganizujemy w tym czasie opiekę dla dzieci w Przedszkolu.

 

Wcześniejszy

Następny