Rekrutacja 2020

Zasady rekrutacji na rok przedszkolny 2020/2021

O przyjęciu dziecka do naszego Przedszkola decyduje kolejność zgłoszeń.

W tym roku przyjmujemy zapisy do dwóch nowych grup trzy- i dwuipół-latków – na os. Leśnym 23 i na os. Leśnym 1A.

Kartę Zgłoszenia Dziecka można pobrać z naszej strony internetowej lub w dowolnym oddziale naszego Przedszkola. Kartę można wypełnić na miejscu lub przynieść później.

W terminie tygodnia dni od złożenia Karty skontaktuje się z Państwem przedstawiciel Przedszkola, który poinformuje o przyjęciu dziecka lub o umieszczeniu dziecka na liście rezerwowej.

W przypadku przyjęcia dziecka ustali z Państwem termin podpisania Umowy o opiekę dydaktyczno-wychowawczą i wpłaty opłaty rekrutacyjnej w wysokości 100 zł.

Grupy trzylatków zapraszamy na dzień zapoznawczy, każda grupa w swoim oddziale ze swoimi wychowawczyniami. Terminy spotkań ogłosimy po przeprowadzeniu naboru.

Jeśli chcą Państwo obejrzeć przedszkole – zapraszamy w godzinach otwarcia.

W przypadku pytań – proszę śmiało dzwonić – rekrutacją zajmuje się pani dyrektor Renata Wilusz, tel. 604 966 972.

Tutaj pobrać można Kartę Zgłoszenia Dziecka, którą złożyć należy w dowolnym oddziale naszego przedszkola.

Można ją tam także otrzymać w tradycyjnej papierowej formie i wypełnić na miejscu lub przynieść później.

1. Administratorem danych osobowych Pani/Pana jest Przedszkole Niepubliczne „SKRZAT” z siedzibą na os. Leśnym 23/L12, 62-028 Koziegłowy, REGON: 302199108, NIP: 6661474985, tel. 604966972
  2. Dane osobowe są zbierane i przetwarzane w celu rekrutacji, zapewnienia odpowiedniej opieki, kształcenia i wychowania Państwa dzieci oraz wykonania ciążących na nas obowiązków prawnych.

Informacje o kosztach pobytu dziecka znajdują się poniżej.

Ogólne informacje o przedszkolu

W naszym przedszkolu obowiązuje prosta zasada: „Rodzic płaci tylko za dni, które dziecko faktycznie spędziło w przedszkolu. Nie ma dziecka – nie ma opłat.” Żadnych. Nie trzeba zatem martwić się wydatkami mimo nieobecności dziecka w przedszkolu. Bo ich nie będzie.

Będzie za to profesjonalna opieka na najwyższym poziomie. Takim, który sprawia, że rodzice nie przenoszą od nas dzieci do innych przedszkoli. Dlaczego? Bo codziennie widzą, że zapewniamy im dzieciom poczucie bezpieczeństwa, poświęcamy tyle uwagi, ile potrzebują, uczymy mnóstwa rzeczy w ciekawy sposób, oferujemy wiele zajęć dodatkowych w bardzo atrakcyjnych cenach i dajemy sposobność świetnej zabawy z kolegami i koleżankami.

Zapewniamy też codzienną informację o przebiegu pobytu dziecka w przedszkolu oraz bezpośredni kontakt z wychowawczyniami dziecka. W zamkniętych facebookowych grupach prezentujemy codzienną pracę grupy i informujemy o bieżących wydarzeniach.

Efekt? Nasze przedszkole poleca 96% rodziców dzieci do niego uczęszczających (ankieta z kwietnia 2018r.).

Koszty

Czesne jest uzależnione od zadeklarowanego czasu pobytu dziecka w przedszkolu i wynosi:

• dla pobytu 5-godzinnego – 9-14 – 9 zł/dzień
  • dla pobytu 6-godzinnego – 8-14 lub 9-15 – 10,80 zł/dzień
  • dla pobytu 7-godzinnego – 7-14, 8-15 lub 9-16 – 12,60 zł/dzień
  • dla pobytu 8-godzinnego –  6-14, 7-15, 8-16 lub 9-17 – 14,40 zł/dzień
  • dla pobytu 9-godzinnego – 6-15, 7-16 lub 8-17 – 16,20 zł/dzień
  • pobyt nielimitowany – 6-17.30 – 18 zł/dzień

Koszt wyżywienia wynosi

• dla obiadu – 8 zł/dzień
  • dla obiadu z podwieczorkiem – 10 zł/dzień
  • dla obiadu ze śniadaniem – 10 zł/dzień
  • dla pełnego wyżywienia – 12 zł/dzień

W przypadku nieobecności dziecka w przedszkolu, zarówno czesne jak i stawka żywieniowa, są odliczane od opłaty w kolejnym miesiącu.

Cena obejmuje:

• materiały dydaktyczne niezbędne do realizacji programu wychowania przedszkolnego (zeszyty pracy),
  • wycieczki i imprezy,
  • udział w koncertach i spektaklach teatralnych,
  • rytmikę,
  • język angielski,
  • materiały na zajęcia (farbki, kredki, plastelina itp.),
  • artykuły higieniczne (chusteczki higieniczne, mydło, pasta do zębów),
  • ubezpieczenie dzieci,
  • prezent od gwiazdora,
  • torcik urodzinowy
  • i wiele innych rzeczy.

Szczegółowe informacje o przedszkolu

Przedszkole czynne jest od poniedziałku do piątku we wszystkie dni robocze w godz. 6.00-17.00 – oddział na os. Leśnym 1A oraz 6.00-17.30 – oddział na os. Leśnym 23, także w ferie zimowe i wakacje letnie.

Przedszkole oferuje trzy fakultatywne posiłki:  śniadanie (o godz. 8.30), obiad (o godz. 12.00) i podwieczorek (o godz. 14.00).

Przedszkole realizuje program wychowania przedszkolnego na bardzo wysokim poziomie, proponuje dzieciom dodatkowe dydaktyczne zajęcia popołudniowe, codzienne spacery, rytmikę dwa razy w tygodniu, angielski dwa razy w tygodniu, ciekawe wycieczki – w cenie.

W przedszkolu odbywają się wszystkie typowe przedszkolne imprezy (pasowanie, nocowanie, gwiazdor, balik, Dzień Babci i Dziadka, Dzień Mamy, Dzień Ojca itp.)

Informacje o zajęciach dodatkowych

Zajęcia na pływalni (dla cztero- i pięciolatków) odbywają się raz w tygodniu. Koszt zajęć wynosi 150 zł za cykl 10 lekcji z instruktorem (płatne z góry). Cena ta obejmuje również wstęp na pływalnię.

Indywidualne zajęcia z logopedii odbywają się raz w tygodniu, trwają 30 minut, a koszt jednych zajęć to 30 zł.

Zajęcia aikido (dla cztero- i pięciolatków) odbywają się raz w tygodniu a opłata wynosi 35 zł za miesiąc.

Zajęcia baletu odbywają się raz w tygodniu i kosztują 35 zł/miesiąc.

Robotyka (dla pięcio i sześciolatków) od października  do czerwca – 30 zajęć, koszt to 90 zł miesięcznie

Qubetto (kodowanie dla maluchów, czterolatki) od października do czerwca – 30 zajęć, koszt 90 zł miesięcznie

Teraz już wszystko jasne, a zatem…

…zapraszamy na przedszkolną przygodę ze Skrzatem!

Rekrutacja do przedszkola

Poznaj wszystkie informacje na temat rekrutacji 2020