Serdecznie witamy na stronie Przedszkola Niepublicznego „SKRZAT”

Od 20 lat uczymy, wychowujemy i opiekujemy się dziećmi w wieku przedszkolnym. Poświęcamy im swój czas, energię, zaangażowanie. Dbamy o to, żeby w naszym Przedszkolu dzieci czuły się akceptowane, rozumiane i doceniane. Pokazujemy dzieciom, jak wyrażać własne potrzeby i realizować swoje pomysły, szanując przy tym zdanie innych. Uczymy je rozwiązywać konflikty i współpracować w grupie. Nie oceniamy lecz tłumaczymy. Wyjaśniamy sens istnienia zasad i ich przestrzegamy. Rozmawiamy codziennie z rodzicami o ich dzieciach, informujemy o radościach i smuteczkach. Jesteśmy z nimi i dla nich.

Rekrutacja

Rekrutacja do naszego Przedszkola trwa przez cały rok, a o przyjęciu dziecka decyduje kolejność zgłoszeń.

Aikido, nauka pływania, balet, logopedia… dla każdego coś miłego!

Zapisz dziecko już dzisiaj!

Zapraszamy na przygodę ze SKRZATEM

Galeria przedszkola